Logo

Passat

Број на оглас: 2429904 | Објавен на: 16.03.2017, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава VW Volkswagen Passat karavan,со целосна опрема...повеќе информации 078424324

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Горан