Logo

Opel Agila 1.0 registrirana 2001

Број на оглас: 2429940 | Објавен на: 20.04.2017, 16:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Agila

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Opel Agila 1.0 benzin registrirana do septemvri.
Od oprema voziloto poseduva:
2x Airbag
Centralno
Alarm
Servo volan
Delfin kutija i drzaci za skii
Koliceto ima mala potrosuvacka i vredi da se vidi
Mozna e zamena za pogolemo dizel vozilo ne postaro od 2001 godina.
Cena po dogovor.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач