Logo

CNC VERTIKALEN CENTAR HITACHI SEIKI VK 45

Број на оглас: 2430000 | Објавен на: 09.04.2017, 00:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Masiniata e vo odlicna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme

Hodovi x 750 Y 450 Z 450
6000 Rpm

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач