Logo

Nokia lumia 535 full pakovanje 1500 den.

Број на оглас: 2430069 | Објавен на: 25.05.2017, 18:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: Lumia 535

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prv sopstvenik
Full pakovanje
Nokiata ima linia na tacot

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач