Logo

Dainese пантолони за мотор, Големина L

Број на оглас: 2430070 | Објавен на: 20.03.2017, 16:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Пантолони

Вид на оглас: Се продава


продавам Dainese пантолони за мотор во одлична состојба.
текстил материјал со зимска постава(која исто така може да се вади) и штитници за колената. Големина L.
контакт: 078 221 335
облечени 10 пати на број.
ЕФТИНО

 User