Logo

Рачни изработки од срма

Број на оглас: 2430082 | Објавен на: 26.03.2017, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД Цената не е фиксна 2.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Вид на оглас: Се продава


Изработувам пеперутки и други апликации во разни димензиии и бои.Дел од пеперутките се изработени во 3Д форма.Рамките исто така се специјално работени кај столар.Пеперутките и другите апликации се работени на картон и кадифе а рамките се од стакло и дрво.Исто така изработувам разни апликации по нарачка и по желба на купувачот.
тел за контакт: 078831731

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач