Logo

Bmw 320d 2000god

Број на оглас: 2430087 | Објавен на: 16.03.2017, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 320D 2000god 100kw
Interier Recaro
Amortizer so gvint (gas)
Bandashi 18 Rondell (255/35/18)
Kollata e na prefekt sostojba
Troshit mallku
Cenata e Fiksna 3500e

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Diti