Logo

Mini Cooper 1,6

Број на оглас: 2430097 | Објавен на: 21.04.2017, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Cooper S

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 111 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mini Cooper vo odlicna sostojba registriran servisiran vo odlicna sostojba... moze i zamena samo realni ponudi !!!

 Кичево

Прати Е-Маил

 Дарко

Потврден огласувач