Logo

Се продава плац во индустриска зона

Број на оглас: 2430138 | Објавен на: 16.03.2017, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2400 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 90.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац, во склоп со куќа, во индустриска зона во Неготино, во близина на автобуската станица. Местото поседува одлични услови за изградба на разновидни деловни објекти.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Верица