Logo

VW GOLF -4 ODLICNA SOSTOJBA 6 BRZINI

Број на оглас: 2430152 | Објавен на: 26.03.2017, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.850 € Цената не е фиксна 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 danica

Потврден огласувач