Logo

mercedes benz elegant

Број на оглас: 2430214 | Објавен на: 19.03.2017, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 250

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava mercedes c 250 elegant obicen dizel 94god so klima abs elektrika na prozori klimatronik registriran pali vozi moze zamena samo za terenec

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 ivan