Logo

Mercedes 208

Број на оглас: 2430308 | Објавен на: 24.04.2017, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Hitnoo.Vo dobra sostojba.tel:078-508-962

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач