Logo

VW Passat 1.9 90ks 66kw

Број на оглас: 2430403 | Објавен на: 20.03.2017, 01:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2.490 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава VW Passat kараван 1.9, 90кs Koлата е во одлична состојба. Извршен комплетен сервис. Сметени нови делови. Пали-терај.
Може да се проба во секое време.
Телефон за контакт: 070/316-007

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Драги