Logo

Kymco Super 9

Број на оглас: 2430432 | Објавен на: 20.03.2017, 01:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.180 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Се продава Куmco Super 9 во одлична состојба. Моторчето има поминато само 12460 километри и е како ново. Може да се проба во секое време. Како што е од салон така, без никави преправки.
Кој ќе го земе ќе се изнавозе и ќе забораве кога го купил.
Телефон за контакт: 070/316-007

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Драги