Logo

Velosiped so motor

Број на оглас: 2430633 | Објавен на: 16.04.2017, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Apn 6 proizveden 2009 god. Tel.071246922 itnoooooo

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Renault

Потврден огласувач