Logo

lg l90 i lg spirit odlicno socuvani

Број на оглас: 2430912 | Објавен на: 20.04.2018, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: l90

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


lg l90 (4000den )odlicno socuvani moze zamena 075520846. 075520846 spiritot e prodaden

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач