Logo

Se prodava frizerski inventar.

Број на оглас: 2430930 | Објавен на: 17.03.2017, 15:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


Inventarot e skoro nov malku upotrebeno

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Fitim