Logo

Audi A4 2.0

Број на оглас: 2431081 | Објавен на: 17.03.2017, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cena po Dogovor

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 aleksandar