Logo

Се продава прв спрат од куќа со дворно место

Број на оглас: 2431103 | Објавен на: 17.03.2017, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Нема

Дворна површина: 176 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава подспрат и спрат од куќа (прв спрат) со површина 70м2 со дворно место 176м2. Можна е и замена со стан. Цена многу поволна со договор. Контакт на телефон 071379190

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Atanasko Atanasov