Logo

Дарма Дома IZDAVA ULTRA LUKSUZEN STAN VO BUNJAKOVEC !

Број на оглас: 2431113 | Објавен на: 17.05.2017, 01:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Цена: 750 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава ултра луксузен стан кај пазарот Буњаковец, станот поседува 70 м2,3 соби,дневна и 2 спални соби, комплет наместен со нов мебел, нова медијапан КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клими, машина за перење, балкон, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, нова градба 2017 година, ГАРАЖА, вселив ВЕДНАШ...

цена-750 евра

шифра 13409

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.realestateskopje.mk

078/219-508
02/3256-536

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач