Logo

se izdava sprat od kuka gevgelija

Број на оглас: 2431246 | Објавен на: 17.05.2017, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 170 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


namesteno so se kako na slikite wf kablovska

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 kiko

Потврден огласувач