Logo

se izdava magacin karaorman gevgelija

Број на оглас: 2431252 | Објавен на: 19.02.2018, 21:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 210 m²

Цена: 210 €

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се изнајмува


se idzva magacin 210m2 so dvorno mesto2500m2 za sekakva namena

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 krste

Потврден огласувач