Logo

oprema za dukan

Број на оглас: 2431311 | Објавен на: 08.04.2018, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


oprema za dukan povolno
slobodan 078/232-175

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач