Logo

Baram plockar!!

Број на оглас: 2431317 | Објавен на: 25.04.2017, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Останато

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Cena po dogovor.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач