Logo

PRODAVAM PEUGEOT 407 HDI 2.0

Број на оглас: 2431360 | Објавен на: 28.03.2017, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената е фиксна 1.234 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Peugeot 407 2.0 hdi 100 kw 2006 god. Extra sostojba ful oprema registirana do mart 2018god.sest brzinski menuvac novi letni gumi klimatronik dvoozonski cd sarser so bufer parking senzori senzor za dozd
tempomat 8 аirbeg i mnogu dr.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач