Logo

Senoobrtacka I senosobiracka

Број на оглас: 2431374 | Објавен на: 24.04.2017, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 280 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Senoobrtackata e vo odlicna sostojba spremna za sezona. Cena 280 evra.
Senosobirackata e so mal defekt. Cena 280 evra.
Tel za kontakt: 078/495-920 Borce

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач