Logo

OPEL INSIGNIA DESEN VOLAN

Број на оглас: 2431492 | Објавен на: 21.03.2017, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Insignia

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Insignia 2.0 CDTI 2009 godina od anglija so desen volan. Vo odlicna sostojba.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Zvonko