Logo

VOLVO V50

Број на оглас: 2431593 | Објавен на: 26.04.2017, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V50

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOLVO V50
- 2.0 cm3
- 100 kw
- bord kompjuter
- el. na retrovizori
- el. na site stakla
- kozen enterier
- radio CD + komandi na volan + navigacija
- tempomat
- centralno
- digitalna klima
- 2 kluca

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Venko

Потврден огласувач