Logo

velosiped scott boulder

Број на оглас: 2431612 | Објавен на: 22.03.2017, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 110 € Цената не е фиксна 120 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba. Velosipedot e spremen za sezona. HITNOO !!!!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач