Logo

Opel astra 2.0 diesel

Број на оглас: 2431618 | Објавен на: 18.03.2017, 01:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra full oprema na prefektna sostojba

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Diti