Logo

velosiped

Број на оглас: 2431619 | Објавен на: 21.03.2017, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 € Цената не е фиксна 110 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


velosipedot e vo odlicna sostojba bez zabeleski so shimano menuvac i shimano kocnici se prodava HITNOOO!!!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач