Logo

Gips karton

Број на оглас: 2431710 | Објавен на: 30.11.2018, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Izveduvam sekakvi vidovi na gipsarski raboti od programata na knauf i rigips, kako i pomali molerski raboti do 60m2.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 orce

Потврден огласувач