Logo

Delovi za Fiat Stilo 1.9 JTD

Број на оглас: 2431775 | Објавен на: 18.03.2017, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se stovi treba za Stilo 1.9 JTD PRAKJAME IPO KARGO

 Кратово

Прати Е-Маил

 XXXX