Logo

prodavam avto peralna BOCS

Број на оглас: 2431941 | Објавен на: 07.04.2017, 22:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД Цената не е фиксна 10.000 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam avto peralna BOCS,kupena za sopstveni potrebi nee skoro ni malku koristena nova e se pridava kako polovna za cena ke se dogovorime .

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 alan

Потврден огласувач