Logo

servo letva za OPEL

Број на оглас: 2431968 | Објавен на: 01.06.2017, 00:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam servo letva za OPEL astra od 92-96 god.letvata e skoro nova za poveke info.javete se .

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 alan

Потврден огласувач