Logo

1x HP 45 51645АE & 1x HP 78 C6578DE

Број на оглас: 2431969 | Објавен на: 29.12.2017, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 690 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Софтвери / Office Канцелариски

Вид на оглас: Се продава


original 1290 den
kompatible 690 den

1x HP 45 51645АE & 1x HP 78 C6578DE компатибилен само за 690ден.
Достава низ цела Македонија за само 50ден.

HP Deskjet 930c 930cm 950c 959c 960c 970cxi 980c 980cxi
990cm 990cxi 995c 1180c 1220c 1220ps 1280 6122 6127
HP Officejet g55 g85 g95 k60 k80
HP Photosmart 1000 1100 1115 1215 1315
HP Color Copier 290
HP FAX 1220

мемо офис дооел
пролетерски бригади 41
6330 струга

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Memo Office