Logo

PRODAVAM INTERNATIONAL SO KORPA

Број на оглас: 2431992 | Објавен на: 16.04.2017, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sostojba moze da se proba i vidi vo sekoe vreme..

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач