Logo

BMW 320D odlicna sostojba

Број на оглас: 2432065 | Објавен на: 16.08.2017, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 136 kw / 185 ks

Цена: 2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


BMW 320D karavan
Proizvedeno 11/2001 godina, doneseno od Germanija.
Avtomatski menjac, komandi na volan.
Tempomat,
Soncev krov,
Webasto,
Fabricko CD radio so CD Sharzher.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Gogo

Потврден огласувач