Logo

jaguar x-type

Број на оглас: 2432076 | Објавен на: 24.03.2017, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: X-Type

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfekna sostojba.servisirana komplet.5.5/100km potrosuvacka......

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Vlade