Logo

S E P R O D A V A A A

Број на оглас: 2432107 | Објавен на: 07.06.2018, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 250M2 NA TURISTICKA
075/ 651-354
078/ 232-175

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач