Logo

Se prodavaat zemjodelski mehanizacii

Број на оглас: 2432115 | Објавен на: 08.02.2018, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Mehanizacijata e vo odlicna sostojb

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач