Logo

Samsung Galaxy s4 16 gb

Број на оглас: 2432116 | Објавен на: 27.03.2017, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: s4

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


prodavam samsung galaxy s4 telefonit raboti na site mrezi nema defekt nesto tip top e

cenata e 4500 mkd

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Arben