Logo

НАБИВАЊЕ на танпон и ЗЕМЈА со вибро жаба

Број на оглас: 2432295 | Објавен на: 07.08.2017, 22:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Вршиме ефтино и квалитетно НАБИВАЊЕ на танпон и ЗЕМЈА со вибро жаба.... кoнтaкт: 071/341-491

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Caslav

Потврден огласувач