Logo

МАСА ТРПЕЗАРИСКА СО ШЕСТ СТОЛИЦИ

Број на оглас: 2432339 | Објавен на: 27.04.2017, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.700 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


МАСАТА Е НА ПРЕКЛОП СО ДИМЕНЗИИ не пуштена[131-91цм] ,продолжена 172-91цм, висина на масата е77цм.МАСАТА И СТОЛОВИТЕ СЕ СКОРО НОВИ.цената на масата е 4500 денари а на столовите 700 денари стол.

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 aaaaa

Потврден огласувач