Logo

Se izdava deloven prostor vo Centar

Број на оглас: 2432365 | Објавен на: 29.05.2017, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Спрат: 0

Греење: Друго

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Деловниот простор се наоѓа на ул.Јосиф Јосифовски 28 , наспроти Средната Стоковна Куќа (во близина на поштата).
Располага со приземје 30м2 + (WC и магацин).
Услови поволни.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач