Logo

prodavam daewoo lanos

Број на оглас: 2432395 | Објавен на: 22.03.2018, 01:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam ekstra socuvan lanos garaziran registriran do septemvri 2018

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 d

Потврден огласувач