Logo

prodavam odlicno socuvano sporetce sloboda

Број на оглас: 2432412 | Објавен на: 24.03.2017, 23:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


prodavam sporetce sloboda

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 dean

Потврден огласувач