Logo

Audi a4 1995 1.6benzin-na delovi

Број на оглас: 2432475 | Објавен на: 12.07.2019, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Audi a4 1.6benzin 74kw 1995godina ADP-motor so klima.
*javete se na 070 509 350

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач