Logo

Машини за кафе

Број на оглас: 2432493 | Објавен на: 09.02.2018, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Продавам 2 машини за мелење на кафе
VAPA Tip A - Чачак
капацитет 50kg/h

ПЕРФЕКТНО СОЧУВАНИ - како нови.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 IT & TV

Потврден огласувач