Logo

Биде за бања

Број на оглас: 2432503 | Објавен на: 22.09.2017, 05:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3 €

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / WC шољи

Вид на оглас: Се продава


Се продава биде, перфектно сочувано, комплет со батерија.
Купено ново, само монтирано и некористено.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 IT & TV

Потврден огласувач